KATARZYNA
null

Mieszkanie na wynajem
Praga Południe , Warszawa
44
m
2

2500
00
/MC
56
82
/m
2
/MC
2 pokoje
2 piętro
15-piętrowy budynek
Dostępne od now
Wynajmę bezpośrednio umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem i osobną kuchnią przy ulicy Umińskiego , 2 piętro z windą . W bliskiej okolicy CH Promenada, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, a także wiele zróżnicowanych sklepów, lokali handlowo-usługowych i obiektów sportowych. W pobliżu Park „Balaton” z jeziorkiem Gocłowskim oraz obszary zieleni nad Wisłą. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Pozwala na szybki i wygodny dojazd do centrum środkami komunikacji miejskiej, rozwinięta sieć ścieżek rowerowych. Koszt to 1950 + czynsz do spółdzielni 550,00 (w tym zaliczki na ogrzewanie, wodę i śmieci, ewentualna dopłata tylko za ponadnormatywne zużycie mediów co pół roku )+ prąd co 2 miesiące Kaucja : 2500 zł Mieszkanie dostępne od zaraz . Zapraszam do oglądania .

Korzystamy z plików cookies i podobnych technologii w celu zwiększania jakości usług, prowadzenia statystyki oraz dostosowywania treści marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.

Klikając OK wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów w calach prowadzenia statystyki oraz dostosowywania tresći marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności. Jezeli chcesz nie wyrażać tej zgody lub ograniczyć jej zakres kliknij Ustawienia.