Joanna
null

Mieszkanie na wynajem
Mokotów , Warszawa
38
m
2

2700
00
/MC
71
06
/m
2
/MC
2 pokoje
Parter
Już dostępne
Dobrze skomunikowane
Winda
Kuchnia
Domofon
Lodówka
Krzesła
Dzień dobry, Mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2 przy ulicy Batorego 27 (parter). Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Wyposażone w sprzęt AGD. W pobliżu znajduje się Pole mokotowskie, przystanek tramwajowy, linia metra, przystanek autobusowy, sklepy spożywcze, apteka. Dojazd do centrum zajmuje około 12 minut. W każdym z pokoi znajduje się duża, pojemna szafa. Mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Czynsz 2700 zł + ok 200 zł media = ok 2900 zl/msc

Korzystamy z plików cookies i podobnych technologii w celu zwiększania jakości usług, prowadzenia statystyki oraz dostosowywania treści marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.

Klikając OK wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów w calach prowadzenia statystyki oraz dostosowywania tresći marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności. Jezeli chcesz nie wyrażać tej zgody lub ograniczyć jej zakres kliknij Ustawienia.