Tomasz
null

Mieszkanie na wynajem
Bemowo , Warszawa
48
m
2

2500
00
/MC
52
09
/m
2
/MC
2 pokoje
7 piętro
7-piętrowy budynek
Już dostępne
Dobrze skomunikowane
Winda
Kuchnia
Kuchnia z oknem
Miejsce w garażu podziemnym
Wysokie sufity
Domofon
Monitoring
Oświetlenie
Łóżka
Kanapa
Lodówka
Prysznic
Krzesła
Wyposażenie kuchni
Wynajmę od zaraz (bez pośredników) w pełni wyposażone mieszkanie (meble, sprzęt AGD) + garaż (mogę bez garażu) na ul. Górczewskiej Bemowo. Mieszkanie na 7 piętrze, zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym, chronionym osiedlu. Budynek z 2005 roku. Dogodna komunikacja - tramwaj, autobus, blisko wjazd na obwodnicę Warszawy. Cena za wynajem mieszkania bez garażu 2500 zł/za miesiąc. W cenę wliczony jest czynsz, który płaci właściciel. Opłaty płaci najemca za energię i zużycie wody ponad limit zawarty w czynsz . Cena mieszkania z garażem 2700 zł/za miesiąc. Do wynajęcia na dłuższy okres dla pary lub osób pracujących.

Korzystamy z plików cookies i podobnych technologii w celu zwiększania jakości usług, prowadzenia statystyki oraz dostosowywania treści marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.

Klikając OK wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów w calach prowadzenia statystyki oraz dostosowywania tresći marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności. Jezeli chcesz nie wyrażać tej zgody lub ograniczyć jej zakres kliknij Ustawienia.