Mar
null

Mieszkanie na wynajem
Ursus , Warszawa
47
m
2

2400
00
/MC
51
07
/m
2
/MC
2 pokoje
4 piętro
Już dostępne
Dobrze skomunikowane
Winda
Aneks kuchenny
Miejsce w garażu podziemnym
Lodówka
Internet
Do wynajęcia bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2.Mieszkanie zlokalizowane w Ursusie (Skorosze) przy ul. Ryżowej. W cenie wynajmu miejsce postojowe w garażu podziemnym, Internet +kablówka. Osiedle strzeżone z pięknie zadbanym obszarem zielonym. Winda. Piętro IV. Sprawdzony deweloper Ebejot. Bardzo blisko wyjazd na Aleje Jerozolimskie i węzeł Salomea. Idealne połączenie z obwodnicą Warszawy S7, S8, A2. W pobliżu restauracje i sklep spożywczy Żabka. Opłaty - czynsz w kwocie 2400 plus opłaty licznikowe. Wymagana kaucja zwrotna. Agencją bardzo dziękuję za pomoc. Proszę nie dzwonić.

Korzystamy z plików cookies i podobnych technologii w celu zwiększania jakości usług, prowadzenia statystyki oraz dostosowywania treści marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.

Klikając OK wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów w calach prowadzenia statystyki oraz dostosowywania tresći marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności. Jezeli chcesz nie wyrażać tej zgody lub ograniczyć jej zakres kliknij Ustawienia.