Andrzej
null

Lokal użytkowy na wynajem
Wesoła , Warszawa
360
m
2

11571
00
NETTO/MC
32
15
/m
2
NETTO/MC
12 pomieszczenia
Parter
Dostępne od 2022-04-01
Dobrze skomunikowane
Łazienka na wyłączność
Miejsce post.
Wysokie sufity
Monitoring
System alarmowy
Instalacja prądowa
Oświetlenie
Instalacja gazowa
Instalacja wodna
Instalacja teletechniczna
Biurka
Krzesła
Szafy na dokumenty
Lokal usytuowany jest na p0graniczu dzielnicy Warszawa Wesoła i Sulejówka-18 km od centrum W-wy, tuż przy trasie wylotowej na Terespol/ Lublin (w pobliżu budowanego węzła komunikacyjnego wschodniej obwodnicy Warszawy) Wysokość lokalu ( 4m )spełnia wszystkie obowiązujące normy dla każdego rodzaju działalności gospodarczej. Powierzchnia - 360 m2 w tym biurowa ok 120 m2/ h- 3mb. Poziom "0". Podwyższony standard wykończenia umożliwia wykorzystanie całej powierzchni na biuro jak i inne potrzeby . Lokal wyposażony jest w osobne toalety dla gości i osobne dla zatrudnionego w nim personelu. Woda i kanalizacja miejska. Wszystkie media dostępne są z indywidualnych- wydzielonych do tego celu tablic i pod liczników. Kotłownia wyposażona w kocioł co i ccw. Najemca sam decyduje o ilości i sposobie zużycia gazu i en. elektrycznej. Na teren posesji prowadzą dwie szerokie - automatyczne bramy sterowane pilotem. Całość chroniona przez firmę Juventus. Duży plac z utwardzonymi miejscami parkingowymi. W pobliżu przystanki MZA . Teren na którym posadowiony jest obiekt znajduje się w strefie przeznaczonej pod uciążliwą działalność gospodarczą aczkolwiek taka nie występuje. Cena uzależniona od rodzaju i stopnia uciążliwości prowadzonej działalności i kształtuje się na poziomie 32-33 PLN/m2. - do indywidualnej negocjacji. Obecny najemca nie mieści się już na wynajmowanej powierzchni i przenosi się do większego lokalu. Administracyjnie lokal jest przynależny do Sulejówka aczkolwiek położony jest na granicy z Wesoła-Stara Miłosna. Zapraszam do oglądania i współpracy.

Korzystamy z plików cookies i podobnych technologii w celu zwiększania jakości usług, prowadzenia statystyki oraz dostosowywania treści marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.

Klikając OK wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów w calach prowadzenia statystyki oraz dostosowywania tresći marketingowych zgodnie z Polityką Prywatności. Jezeli chcesz nie wyrażać tej zgody lub ograniczyć jej zakres kliknij Ustawienia.